Možnost přihlášení na závod je buď předem přes internet zde nebo pak na místě před závodem (viz pravidla).
Z organizačních důvodů, prosím, v co největší míře použijte přihlášení předem přes internet, umožníte nám postarat se o Vás lépe! Tak pojďte do toho :-)
STARTOVNÍ LISTINA 2019
VS | KATEG. | ZÁVODNÍCI |
1901 | HZM | Teodor Stojanovic/Michaela Krakowská |
1902 | SM39 | Jakub Kolář |
1903 | SM39 | Tomáš Uherek |
1904 | HZZ | Karolína Tkáčová / Karolína Holešová |
1905 | SM39 | Ondřej Genco |
1906 | HZM | Lenka Valentová / Marek Thomas |
1907 | HZM | Kristýna Kunzová / Martin Kunz |
1908 | SM40 | Radim Wita |
1909 | HZZ | Petra Jurášková/Michaela Sloupenská |
19010 | SM40 | Tomáš Folvarčný |
19011 | SM40 | Radim Lipták st. |
19012 | HMM | David Belej / Ivan Stopka |
19013 | SZ | Dagmar Šerková |
19014 | SM40 | Radomír Šerek |
19015 | SM40 | Vladimír Zezula |
19016 | SZ | Magdalena Zezulová |
19017 | HZM | Táňa Hlostová / Matěj Křiva |
19018 | HMM | Arnošt Kuděla / Petr Kuděla |
19019 | HZZ | Denisa Izvorská / Zuzana Bílková |
19020 | HZM | Miroslav Balzer / Lucia Balzerová |
19021 | SM39 | Tomáš Kubačák |
19022 | SM39 | Martin Turek |
19023 | HZZ | Monika Máchová / Marika Jančová |
19024 | HMM | Pavel Slíva / David Hanke |
19025 | SM40 | Tomáš Kvíčala |
19026 | SZ | Michaela Oršulíková |
19027 | SM40 | Daniel Fukala |
19028 | SZ | Adela Hanzlová |
19029 | SM40 | Květoslav Žilavý |
19030 | HZM | Marián Stres / Michaela Böhmová |
19031 | HZM | René Kozelský / Sandy Garbová |
19032 | HMM | Josef Orság/ Martin Hrnčárek |
19033 | SM39 | Jan Valušek |
19034 | HZZ | Hanka Přádková / Elen Simonová |
19035 | HZM | Kristián Škoda / Jana Nenutilová |
19036 | HMM | Martin Tobiáš / Jan Tobiáš |
19037 | HZM | Martina Mílová / Pavel Eliáš |
19038 | SZ | Barbora Šeděnková |
19039 | SM40 | Martin Šeděnka |
19040 | SM39 | Jakub Frkal |
19041 | HZZ | Klára Žambochová/Veronika Faldynová |
19042 | SZ | Eva Skočková |
19043 | SM39 | Tomáš Kotala |
19044 | SM39 | Petr Nohel |
19045 | SZ | Lucie Nohlová |
19046 | SZ | Nikola Marková |
19047 | SM39 | Jaroslav Bartusek |
19048 | SZ | Zuzana Brožková |
19049 | HMM | Jiří Kuchař / Filip Kuchař |
19050 | SM39 | Ondřej Šerek |
19051 | SM40 | Stanislav Najvert |
19052 | SM40 | Petr Míl |
19053 | SM39 | Jakub Pavliska |
19054 | SZ | Vladěna Miczková |
19055 | SM39 | Tomáš Blabla |
19056 | SZ | Kateřina Klepáčová |
19057 | SM39 | Tomáš Štverák |
19058 | HMM | Roman Marek / Jan Šprla |
STARTOVNÍ LISTINA 2018
SM39 | Sedláček Tomáš | |
SM39 | M | Blabla Tomáš |
HZZ | M/ | Nohlová Lucie / Ohnheiserová Lucie |
SM40 | M | Žilavý Květoslav |
SM39 | L | Kubačák Tomáš |
SZ | S | Tkáčová Weru |
HZM | S/ L | Valentová Lenka / Thomas Marek |
HZM | XXL/ L | Kubik Radek / Kubiková Markéta |
HZM | M/ S | Alexová Barbora / Pasičnyk Tomáš |
HZM | M/ S | Valušek Jan / Faldynová Veronika |
HZM | M/ XL | Nováková Veronika / Sajdl Jakub |
HZM | S | Liberdová Marie / Lanča Jiří |
SM40 | M | Kvíčala Tomáš |
SM39 | M | Baran Lukáš |
SZ | XL | Foltová Andrea |
HZZ | M/ M | Jurášková Petra / Janošová Tereza |
SZ | M | Nogová Kristýna |
SZ | S | Miczková Vladěna |
SM39 | L | Rumpoldin Roman |
SM39 | L | Genco Ondřej |
SM39 | L | Barát Marek |
HMM | L/ M | Šturma Patrik / Kopec Dominik |
SZ | M | Kulštejnová Tereza |
SM40 | L | Wita Radim |
SZ | XL | Šerková Dagmar |
SM39 | XL | Škarka Pavel |
SZ | L | Oravcová Lenka |
HZZ | S/ S | Bílková Zuzana / Hazuchová Radka |
HZM | M/ M | Stres Marián / Böhmová Michaela |
HMM | M/ M | Belej David / Stopka Ivan |
HZZ | M/ S | Holešová Karolína / Tkáčová Karolína |
SM39 | L | Kopeček Petr |
HZM | S/ L | Erbanová Martina / Najdek Jakub |
HZZ | M/ S | Máchová Monika / Richterová Věra |
HMM | M/ M | Slíva Pavel / Richter Libor |
SM39 | S | Kolář Jakub |
SM39 | L | Střalka Radek |
HMM | M/ M | Kuděla Arnošt / Kuděla Petr |
HZM | M/ M | Kunzová Kristýna / Kunz Martin |
SM39 | XL | Gavor David |
SM40 | L | Porwisz Jiří |
SM39 | L | Balzer Miroslav |
HMM | M/ L | Zápalka Michal / Szturc Roman |
HZM | M/ S | Orlík Břetislav / Orlíková Šárka |
SM40 | L | Sosna Dalibor |
SM40 | M | Bervida Tomáš |
SM39 | L | Kantor Miroslav |
HMM | L/ M | Kuchař Michal / Žídek Jan |
SM39 | L | Lipták Radim |
SM39 | L | Pokluda Jiří |
HZM | M/ S | Eliáš Pavel/ Mílová Martina |
SM39 | L | Kouřil Jaroslav |
SM40 | L | Šubert Pavel |
HMM | M/ L | Vrubel Lukáš/ Kozelský René |
SZ | S | Adamcová Jana |
SZ | S | Šlachtová Ivana |
SM39 | L | Žákovský Petr |
SM39 | S | Causidis Marek |
SM40 | M | Šerek Radomír |
SM39 | M | Výduch Luděk |
HZM | M/ L | Sobková Lucie / Sobek Lumír |
SM39 | M | Petr Schűler |
SZ | S | Šeděnková Barbora |
SM39 | M | Šeděnka Martin |
SM40 | M | Knotek Jan |
SZ | S | Polášková Kateřina |
SZ | S | Kocichová Eva |
SM40 | M | Míl Petr |
SM39 | M | Turek Martin |
SM39 | M | Richard Stöcker |
Petr Schűler |
STARTOVNÍ LISTINA 2017
SM39 | Radim Lipták |
SM40 | Jiří Kočara |
SM39 | Tomáš Kubačák |
SM39 | Matouš Ondrusz |
SZ | Alena Kollegová |
HMM | Patrik Šturma / Milan Šturma |
HZM | Lukáš Baran / Jana Pastorová |
HMM | Jiří Šimoňák / Josef Oháňka |
SM39 | Jiří Fojtík |
HMM | Roman Šuléř / Martin Hrabinský |
HZM | Tomáš Pasičnyk / Barbora Alexová |
HZZ | Denisa Izvorská / Zuzana Bílková |
SZ | Andrea Foltová |
HMM | Václav Prachař / Filip Landsberger |
SZ | Vendula Bechná |
SM39 | Pavel Hradil |
HZM | Radek Kubik / Markéta Kubiková |
HMM | Petr Kopeček / Ondřej Genco |
HMM | Roman Szturc / Michal Štulc |
HMM | David Gavor / Petr Blokša |
SM40 | Vladan Šindelek |
SM40 | Stanislav Najvert |
HZZ | Lucie Sobková / Klára Fišerová |
SZ | Vladěna Miczková |
SM39 | Roman Rumpoldin |
SM40 | Jan Knotek |
SZ | Ivana Šlachtová |
HZM | Kristýna Kunzová / Martin Kunz |
HMM | Květoslav Žilavý / Tomáš Střebovský |
SZ | Magdaléna Zezulová |
SM40 | Vladimír Zezula |
SM40 | Miloslav Weigert |
SM40 | Pavel Rýdl |
HZM | Stres Marián / Böhmová Michaela |
SZ | Dagmar Šerková |
SM39 | Miroslav Kantor |
SM39 | Petr Štverka |
SM39 | Michal Janeta |
SZ | Klára Kočarová |
SM39 | Ondřej Šerek |
SM40 | Radomír Šerek |
SM39 | Mara Causidis |
SZ | Vlaďka Kantorová |
SM39 | Tomáš Blabla |
HMM | Jan Stonavský / Petr Křístek |
SM39 | Tomáš Novák |
HZM | Ludmila Trávničková / Rostislav Trávníček |
SM39 | Jaroslav Kouřil |
HZM | Martina Sváková / Martin Svák |
SZ | Nikola Marková |
SM39 | Martin Badač |
SM40 | Petr Bobko |
SM39 | Jakub Lanča |
SZ | Eva Kocichová |
SM39 | Václav Tyleček |
SM39 | Jiří Pokluda |
SM40 | Luboš Friedl |
SM40 | Lukáš Krejčí |
SM40 | Pavel Šubert |
SM40 | Radomír Viej |
SZ | Iveta Mihulová |
SM40 | Lumír Sobek |
SM39 | Serhij Tkač |
HZM | Marek Thomas / Lenka Valentová |
HZM | Petr Volek / Martina Pavlásková |
SM39 | Roman Jurečka |
HZZ | Martina Mazáčová / Ivona Barnášová |
HZM | Miroslav Ščerba / Lubica Ščerba |
HZM | Martina Mílová / Pavel Eliáš |
SM40 | Petr Míl |
HMM | Jakub Pavliska / Vojtěch Vrábel |
STARTOVNÍ LISTINA 2016
STARTOVNÍ LISTINA 2015
SM39 Prachař Václav
SM39 Běčák Ondřej
SM39 Blabla Tomáš
SZ Hillová Monika
H39 Šimková Jana / Kulhánek Otakar
SM39 Bobek Tomáš
SM39 Sejkora David
SM39 Zezula Vladimír
SM39 Stojanovič Teodor
SZ40 Wágnerová Lenka
SM39 Lipták Radim
H40 Sroka Martin / Wágner Robert
SM39 Petrašek Adam
SZ39 Marečková Veronika
H39 Lanča Jiří / Hlaváč Radek
H39 Šuléř Roman / Hrabinský Martin
SM39 Sasyn Jan
SM39 Martasek, Jan
SM39 Vonšík Lukáš
H39 Lančová Barbora / Lanča David
SM39 Němec Lubomír
SM39 Kukuczka Jan
SM39 Lacina Radek
SM39 Fojtík Jiří
SM40 Danisz Martin
SM39 Šikýř Michal
H39 Klímová Pavlína / Jadvidžáková Šárka
H39 Izvorská Denisa/ Izvorský Jan
SM39 Badač Martin
SM40 Šindelek Vladan
H40 Žilavý Květoslav / Indrák Petr
SM39 Poledník Michal
SZ39 Mikušová Barbora
SM40 Rybář Andrej
SZ40 Rybářová Ludmila
SM39 Vrubel Lukáš
SM39 Václavík Michael
SM40 Rozkydal Martin
SM39 Schreier Jan
H39 Kunzová Kristýna / Kunz Martin
SM40 Chýlek Patrik
SM39 Viej Radomír
SZ39 Valová Kateřina
SZ39 Zielonková Iveta
SM40 Matulík Václav
SZ 40 Matulíková Monika
H39 Böhmová Michaela / Stres Marián
H40 Kohut Luděk / Marek Tomáš
SZ39 Pastorová Jana
SM40 Blokša Petr
SM39 Šerek Ondřej
SM39 Šerek Radomír
SM39 Šikýř Miroslav
SZ39 Miczková Vladěna
SM39 Rumpoldin Roman
SM39 Čechan Vilém
SM39 Grym Aleš
H39 Svobodová Michaela / Martinátová Kateřina
H39 Liberdová Aneta / Liberdová Marie
SM40 Závodný Tomáš
SM40 Machů Josef
SZ39 Ščerba Ĺubica
SM40 Kočara Jiří
SM39 Bureš Marcel
SZ39 Kwieková Iveta
SM40 Fišer Lukáš
SM39 Kalina Petr
SM40 Pavlík Miroslav
SZ40 Ščerbová Věra
SM40 Najvert Stanislav
SM40 Sobek Lumír
SZ40 Kočarová Pechová Klára